skład
e-booków

skład ebooka - oprawa graficzna ebooka

OFERTA

PROFESJONALNY SKŁAD E-BOOKÓW

Profesjonalny skład e-booków w dedykowanym do tego programie graficznym.

OPRAWA GRAFICZNA E-BOOKA - NOMADS MEDIA
LEKKIE I INTERAKTYWNE E-BOOKI
DEDYKOWANA OPRAWA GRAFICZNA
INTELIGENTNE PRZYPISY
KLIKALNY SPIS TREŚCI
ODSYŁACZE INTERNETOWE W TEKŚCIE

Postaw na profesjonalny skład i oprawę graficzną Twoich e-booków.

Nawet najciekawszy tekst potrzebuje wizualnego uporządkowania. Doskonale wiemy, w jaki sposób ułożyć treści, by były znacznie przyjemniejsze w odbiorze.  Twojego e-booka wyposażymy w interaktywny spis treści, odsyłacze internetowe do Twoich mediów społecznościowych, grup oraz stron internetowych, a także klikalne przypisy oraz tabele. Uwielbiana przez wielu Canva nie da Ci takich możliwości. Dbamy o to, by każdy nasz projekt był spójny, wyjątkowy i wpisywał się w charakter danej marki oraz jej grupy docelowej!

Zrealizujemy dla Ciebie: indywidualny projekt graficzny, skład tekstu, projekt okładki oraz dwie grafiki produktowe (do wykorzystania w sklepie internetowym lub w mediach społecznościowych). Potrzebujesz korekty językowej oraz redakcji lub strony sprzedażowej dla swojego e-booka? Z przyjemnością zrealizujemy to dla Ciebie!

JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI?

SKŁAD E-BOOKÓW - REALIZACJA

Z naszą pomocą ubierzesz swoją ekspercką wiedzę w przyciągającą oprawę graficzną i zaczarujesz swoich klientów!

Zobacz efekt PRZED i PO.

skład ebooka - oprawa graficzna ebookaebook-skladebooka

Skład e-booków wykonujemy w profesjonalnym i dedykowanym do tego programie – Adobe InDesign. Dzięki temu tworzone przez nas e-booki są lekkie, responsywne, a także w pełni interaktywne. Wszystko to sprawia, że Twoje materiały online będą jeszcze chętniej pobierane przez klientów.

Do każdego e-booka tworzymy przyciągającą okładkę oraz 2 grafiki produktowe (do wykorzystania w sklepie internetowym lub mediach społecznościowych). Stworzymy dla Ciebie e-book w formacie pdf, epub lub mobi, co sprawi, że będzie kompatybilny z wszelkimi czytnikami, które aktualnie są dostępne na rynku.

Wystarczy, że prześlesz nam tekst oraz zdjęcia, a my zrealizujemy dla Ciebie korektę, ubierzemy treść w atrakcyjną oprawę graficzną oraz stworzymy sklep internetowy, w którym będziesz mógł sprzedawać gotowe materiały.

CENNIK

SKŁAD E-BOOKÓW

Skład e-booków w naszym wydaniu to: profesjonalna oprawa graficzna, pełna interaktywność oraz responsywność pliku, projekt okładki oraz oładka i dwie grafiki produktowe w cenie.

Czas realizacji w przypadku e-booków do 40 stron wynosi około tygodnia. W przypadku dużych ebooków (powyżej 41 stron) terminy ustalamy indywidualnie. 

Poniżej znajduje się orientacyjny cennik, zawsze jednak dokonujemy indywidualnej wyceny projektu w zależności od ilości stron oraz skomplikowania projektu graficznego.

Chcesz otrzymać dokładną wycenę swojego e-booka? Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego lub mailowo na info@nomads-media.pl.

MINI E-BOOK

OD 30 zł netto / za stronę

w przypadku mini e-booków lub lead magnetów do 20 stron

E-BOOK STANDARD

OD 20 zł netto / za stronę

w przypadku standardowych e-booków od 21-40 stron

OBSZERNY E-BOOK

OD 15 zł netto / za stronę

w przypadku dużych e-booków powyżej 41 stron

Potrzebujesz korekty tekstu? Korektę z elementarną redakcją zlecisz nam już od 9 zł netto/strona  (1 strona=1800 znaków).
Landing sprzedażowy Twojego e-booka wraz ze sklepem zrealizujemy już od 800 zł netto. Sprawdź naszą ofertę i realizacje stron internetowych.

REALIZACJE

SKŁAD I OPRAWA GRAFICZNA E-BOOKÓW

Mamy na swoim koncie kilkaset realizacji graficznych e-booków, katalogów oraz magazynów. Sprawdź portfolio realizacji.

kontakt

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę,
wypełnij formularz kontaktowy,
wyślij maila na info@nomads-media.pl
lub zadzwoń na +48 668 076 355

Jesteśmy dostępni dla Ciebie
od poniedziałku do piątku od 9 do 18.

Dane firmy:
Let’s Brand Anna Sadowska
NIP: 7773192318
os. Powstań Narodowych 23/11
61-214 Poznań

OBSŁUGA KLIENTA