ROZWIJAMY MARKI

KONSULTACJE

MARKETINGOWE

CO ZYSKASZ?

KONSULTACJA MARKETINGOWA

SKUTECZNA

MARKA W SIECI

W TRAKCIE KONSULTACJI OTRZYMASZ NARZĘDZIA I MATERIAŁY, KTÓRE UŁATWIĄ CI PROWADZENIE BIZNESU ONLINE. ODKRYJESZ MOCNE I SŁABE STRONY SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W SIECI. ZYSKASZ WIEDZĘ NA TEMAT BUDOWANIA SKUTECZNEJ STRATEGII MARKETINGOWEJ. POZNASZ LEPIEJ SWOJĄ GRUPĘ DOCELOWĄ I UDOSKONALISZ OFERTĘ.

JAK SIĘ UMÓWIĆ?

KONSULTACJA MARKETINGOWA

NAPISZ DO NAS

Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Opisz, czym się zajmujesz i jakiej pomocy potrzebujesz. Im więcej informacji nam przekażesz, tym owocniejsze będzie nasze spotkanie.

SPOTKAJMY SIĘ

Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa 90 minut. W jej trakcie wspólnie wypracujemy najlepszy plan działania dla Twojej marki. Po każdym spotkaniu prześlemy Ci mailem notatki z naszej rozmowy.

USTALMY TERMIN KONSULTACJI

W ciągu 24 godzin odpiszemy na Twoją wiadomość.  Po opłaceniu faktury wspólnie ustalimy termin spotkania. Przed spotkaniem zapoznamy się z Twoją marką i przyjrzymy dotychczasowym działaniom.

ODBIERZ MATERIAŁY

W ciągu 2 dni roboczych od konsultacji otrzymasz indywidualny pakiet materiałów, które pomogą Ci rozhulać biznes online! Znajdziesz wśród nich konkretne zalecenia i rekomendacje dla Twojej marki.

W CZYM MOŻE CI POMÓC?

KONSULTACJA MARKETINGOWA

GRUPA DOCELOWA

Z naszą pomocą dowiesz się, kim i gdzie są Twoi klienci. Odkryjesz ich preferencje i potrzeby, a to pozwoli Ci przygotować  idealnie skrojoną ofertę.

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Opracujemy skuteczną strategię i ścieżkę klienta. Pokażemy Ci narzędzia, dzięki którym szybciej i efektywniej dotrzesz do swoich klientów.

SPÓJNY WIZERUNEK

Razem wypracujemy unikalny styl wizualny oraz język komunikacji Twojej marki.  Dzięki temu Twój biznes online będzie efektowny i efektywny! 

KONSULTACJA MARKETINGOWA

CENNIK

POJEDYNCZA KONSULTACJA

220 netto
  • 90 MINUT INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI

MENTORING MARKETINGOWY

720 netto
  • MIESIĄC MENTORINGU - 4x90 MINUT

Potrzebujesz wsparcia? POMOŻEMY CI!

Zrealizujmy wspólnie coś kreatywnego!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO!

DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW NASZEGO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ NA BIEŻĄCO DAWKĘ WIEDZY O TYM, CO NOWEGO DZIEJE SIĘ W ŚWIECIE STRON WWW I MARKETINGU ONLINE.