PROFESJONALNY

SKŁAD EBOOKÓW

PEŁNA INTERAKTYWNOŚĆ PLIKU

OFERTA

PROFESJONALNY SKŁAD EBOOKÓW

OPRAWA GRAFICZNA EBOOKA
LEKKIE I INTERAKTYWNE EBOOKI
DEDYKOWANA OPRAWA GRAFICZNA
INTELIGENTNE PRZYPISY
KLIKALNY SPIS TREŚCI
ODSYŁACZE INTERNETOWE W TEKŚCIE

Profesjonalny skład ebooków w dedykowanym do tego programie graficznym. Z naszą pomocą „ubierzesz” swoją ekspercką wiedzę w przyciągającą oprawę.

Nawet najciekawszy tekst potrzebuje wizualnego uporządkowania. Doskonale wiemy, w jaki sposób ułożyć treści, by były znacznie przyjemniejsze w odbiorze.  Twój ebook wyposażymy w interaktywny spis treści, odsyłacze internetowe do Twoich mediów społecznościowych, grup oraz stron internetowych, a także klikalne przypisy oraz tabele. Uwielbiana przez wielu Canva nie da Ci takich możliwości. Dbamy o to, by każdy nasz projekt był spójny, wyjątkowy i wpisywał się w charakter danej marki oraz jej grupy docelowej!

Zrealizujemy dla Ciebie: indywidualny projekt graficzny, skład tekstu, projekt okładki oraz dwie grafiki produktowe (do wykorzystania w sklepie internetowym lub w mediach społecznościowych)

REALIZACJE

SKŁAD I SPRZEDAŻ TWOJEGO EBOOKA

szablon ebooka w canvie

Skład ebooków wykonujemy w profesjonalnym i dedykowanym do tego programie – Adobe InDesignDzięki temu tworzone przez nas ebooki są lekkie, responsywne, a także w pełni interaktywne. Wszystko to sprawia, że Twoje materiały online będą jeszcze chętniej pobierane przez klientów. Do każdego ebooka tworzymy przyciągające grafiki produktowe. Stworzymy dla Ciebie ebook w formacie pdf, epub lub mobi, co sprawi, że będzie kompatybilny z wszelkimi czytnikami, które aktualnie są dostępne na rynku.

Wystarczy, że prześlesz nam tekst oraz zdjęcia, a my zrealizujemy dla Ciebie korektę, ubierzemy treść w atrakcyjną oprawę graficzną oraz stworzymy sklep internetowy, w którym będziesz mógł sprzedawać gotowe materiały

 

CENNIK

SKŁAD EBOOKÓW

Profesjonalna oprawa graficzna, pełna interaktywność oraz responsywność pliku, projekt okładki oraz dwie grafiki produktowe w cenie. Czas realizacji w przypadku ebooków do 40 stron wynosi około tygodnia. W przypadku dużych ebooków (powyżej 41 stron) terminy ustalamy indywidualnie. 

40 zł netto

za 1 stronę
w przypadku małych ebooków
do 20 stron

30 zł netto

za 1 stronę
w przypadku większych ebooków
od 21-40 stron

20 zł netto

za 1 stronę
w przypadku dużych ebooków
od 41 stron

REALIZACJE

SKŁAD I OPRAWA GRAFICZNA EBOOKÓW

Potrzebujesz wsparcia? POMOŻEMY CI!

Zrealizujmy wspólnie coś kreatywnego!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO!

DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW NASZEGO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ NA BIEŻĄCO DAWKĘ WIEDZY O TYM, CO NOWEGO DZIEJE SIĘ W ŚWIECIE STRON WWW I MARKETINGU ONLINE.